DOMINIKA ŚLIWIŃSKA

Menager | Trener Personalny

Choreograf. Instruktor Tańca, instruktor Fitness (Warszawska Akademia Sportu). Trener personalny. Dietetyk / Akademia Wychowania Fizycznego/ Wyższa szkoła Rehabilitacji. Swój warsztat taneczny szlifowała pod okiem najlepszych choreografów i tancerzy z całego świata m.in. z Czech, Rosji, Jamajki, USA (LA), Szwajcarii, UK.

 

Na co dzień walczy nie tylko o piękne sylwetki, ale również doskonałe samopoczucie swoich podopiecznych.  Specjalizuje się w pomocy osobom z różnymi problemami i historiami takimi jak: zaburzenia odżywiania - anoreksja, bulimia, jedzenie kompulsywne. Wspiera, motywuje, pokazuje kierunek zmian.

 

Jeśli potrzebujesz: ​rozsądnego planu żywienia, porządnego treningu personalnego, indywidualnych warsztatów tanecznych
Jesteś w dobrych rękach.

 

IRINA KOLGANOVA

Cardio | Zgrabne pośladki | Zdrowy kręgosłup

Irina Kolganova jest wychowanką Rosyjskiej Akademii Kultury i Sztuki ze specjalizacją choreograficzną.

 

Przez 10 lat prowadziła zespół taneczny, który z sukcesami brał udział w licznych występach i konkursach w kraju oraz za granicą. W 2002 roku uzyskała uprawnienia instruktora fitness i po dzień dzisiejszy realizuje się w tym zawodzie. Zawsze z pełnym zaangażowaniem i energią prowadzi treningi ze swoimi podopiecznymi.

 

Irina to osoba pełna charyzmy, pasji i poczucia humoru. Uwielbia wyzwania i pracę z ludźmi. Jej zajęcia są bardzo różnorodne, a ich wielką zaletą jest to, że ćwiczenia mogą być wykonywane na różnych stopniach trudności, od poziomu podstawowego do zaawansowanego.

 

BEATA JAKUBOWSKA

Sztangi | Trampoliny | Płaski Brzuch | Cardio

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness -nowoczesne formy gimnastyki od 2010r. Jako trener ceni bliski kontakt z ludźmi oraz dba o rozwój zarówno swój-trenerski jak i swoich podopiecznych. Na zajęciach kładzie nacisk na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń-technika to podstawa!  Ulubione formy zajęć to wzmacnianie, sztanga, trampoliny.

 

Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów- ma na swoim koncie szkolenia ukończone w Aero -Styl Fitness School, PROACTIVE oraz Polskiej Akademii Sportu.

 

Jej zajęcia to nie tylko trening, ale również świetna zabawa.

 

JUSTYNA KRYŚ

Twerkout Fitness

Doktorantka chemii na UW, licencjonowana instruktorka Twerkout Fitness.

 

Przygodę z siłownią i sportem zaczęła 5 lat temu. Jej pierwszą motywacją była poprawa sylwetki, jak również naprawa poczucia własnej wartości. Chwilę później trafiła na zajęcia Twerkout Fitness, które okazały sie idealnym miejscem na wypełnienie tych postanowień!

 

Pokochała ten rodzaj treningu tak bardzo, że postanowiła zostać trenerka Twerkout Fitness i dzielić się swoją pasją z innymi - Aktualnie Twerkout to duża część jej życia.

LUIZA GAJ

Cardio | Flyfitness

Luiza-absolwentka zdrowia publicznego i licencjonowany kinezygerontoprofilaktyk.

Instruktorka fitness z wieloletnim doświadczeniem oraz instruktorka Flyfitness.

PATRYCJA GOŹDZIEWSKA

Latino Solo

Trenuje Tańce Latynoamerykańskie od 10 lat. Brała udział w wielu warsztatach tanecznych oraz szkoleniach z zagranicznymi trenerami m.in. z Colin'em James'em. Wraz ze swoim partnerem tanecznych uczestniczyła w 2012 roku w prestiżowym Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego "Blackpool Dance Festiwal" Przez 3 lata współpracowała ze znanym zespołem tanecznym, organizującym pokazy i show taneczne na eventach, koncertach oraz imprezach zamkniętych. Pasja instruktorska ujawniła się 6 lat temu.

 

Prowadzi zajęcia z dziećmi oraz z dorosłymi (taniec towarzyski, ladies styling, erotic/lap dance, sexy dance, burleska). Od 3 lat jest dyplomowanym oraz licencjonowanym Instruktorem Zumba®fitness, Zumba Sentao oraz Zumba Tonning.

 

Interesuje ją wszystko, co jest związane z tańcem - muzyka oraz różne formy taneczne.

 

PAULINA ZUGAJ

Body Shape | Sztangi

Iinstruktorem fitness jest od dwóch lat. Poza tym instruktor aeroboxu i stretchingu.

 

Sport był obecny w Jej  zyciu od zawsze, przez pewien czas trenowała kickboxing i różne sporty drużynowe. Jej ulubionymi treningami są treningi interwałowe, tabaty i wszelkiego rodzaju zajecia wzmacniające oraz sztangi. Większość z tych zajęć to zajęcia bardzo intensywne- W tym czuję sie najlepiej, Kocha swoją pracę, a zadowoleni klienci dają jej kopa do mocniejszego działania

 

W 2015 roku założyła klub sportowy w miejscowości z której pochodzi. Główna działalność klubu to organizacja imprez sportowych i kulturalnych oraz zapewnianie dzieciom i młodzieży atrakcyjnego spędzania czasu wolnego.

 

RENATA MISZEWSKA

Power Joga

Joga jest moja największa pasją. Dodaję energii a zarazem uspokaja, wprowadza równowagę.

Zapanowanie nad daną pozycją przekłada się później na panowanie nad emocjami. Zakochałam się w niej 5 lat temu.

Uwielbiam rozwijać się w tym kierunku uczestnicząc w warsztatach innych nauczycieli.

Ogromną nagrodą jest dla mnie Twój uśmiech po moich zajęciach.

EWA SZCZEPAŃSKA

Pilates

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej, instruktorka fitness z 16 letnim doświadczeniem. Ulubione formy to Pilates i taniec.

Kontakt

Dojazd:

DOJAZD TRAMWAJAMI : 6, 28, 33, 40, 76.

DOJAZD AUTOBUSAMI : 112, 114, 184.

Adres:

Aleja Władysława Reymonta 12,

05-075 Warszawa

E-mail:

biuro@fitnesland.waw.pl

Telefon:

+48 22 663 78 02