DOMINIKA ŚLIWIŃSKA

Menager | Trener Personalny

Choreograf. Instruktor Tańca, instruktor Fitness (Warszawska Akademia Sportu). Trener personalny. Dietetyk / Akademia Wychowania Fizycznego/ Wyższa szkoła Rehabilitacji. Swój warsztat taneczny szlifowała pod okiem najlepszych choreografów i tancerzy z całego świata m.in. z Czech, Rosji, Jamajki, USA (LA), Szwajcarii, UK.

 

Na co dzień walczy nie tylko o piękne sylwetki, ale również doskonałe samopoczucie swoich podopiecznych.  Specjalizuje się w pomocy osobom z różnymi problemami i historiami takimi jak: zaburzenia odżywiania - anoreksja, bulimia, jedzenie kompulsywne. Wspiera, motywuje, pokazuje kierunek zmian.

 

Jeśli potrzebujesz: ​rozsądnego planu żywienia, porządnego treningu personalnego, indywidualnych warsztatów tanecznych
Jesteś w dobrych rękach.

 

ANNA ROBAK

.

Od 17 lat pracuje jako instruktor fitness, a od 10 jako trener personalny. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów fitness organizowanych przez renomowane szkoły fitness takie jak Inka Szymański Fitness School, Reebok University, Fitness University, Open Mind, Polish Fitness Academy, Pro Activ oraz Fitness Intelligence Education. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje i umiejętności fitness szkoląc się u najlepszych. Specjalizuje się w zajęciach dynamicznych tzw. "wyciskaczach kalorii". Jej ulubionym treningami są: multitempo trening, aerobox, magic bar, step oraz choreograficzny fat burning chociaż pilatesem też nie pogardzi. Jeżeli potrzebujesz dużej dawki energii przyjdź na trening do Ani. Po paru minutach zajęć uwierzysz, że możesz wszystko a nawet więcej!!!!!!

 

 

BEATA JAKUBOWSKA

Sztangi | Trampoliny | Płaski Brzuch | Cardio

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness -nowoczesne formy gimnastyki od 2010r. Jako trener ceni bliski kontakt z ludźmi oraz dba o rozwój zarówno swój-trenerski jak i swoich podopiecznych. Na zajęciach kładzie nacisk na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń-technika to podstawa!  Ulubione formy zajęć to wzmacnianie, sztanga, trampoliny.

 

Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów- ma na swoim koncie szkolenia ukończone w Aero -Styl Fitness School, PROACTIVE oraz Polskiej Akademii Sportu.

 

Jej zajęcia to nie tylko trening, ale również świetna zabawa.

 

LUIZA GAJ

Cardio | Flyfitness

Luiza-absolwentka zdrowia publicznego i licencjonowany kinezygerontoprofilaktyk.

Instruktorka fitness z wieloletnim doświadczeniem oraz instruktorka Flyfitness.

PATRYCJA GOŹDZIEWSKA

Latino Solo

Trenuje Tańce Latynoamerykańskie od 10 lat. Brała udział w wielu warsztatach tanecznych oraz szkoleniach z zagranicznymi trenerami m.in. z Colin'em James'em. Wraz ze swoim partnerem tanecznych uczestniczyła w 2012 roku w prestiżowym Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego "Blackpool Dance Festiwal" Przez 3 lata współpracowała ze znanym zespołem tanecznym, organizującym pokazy i show taneczne na eventach, koncertach oraz imprezach zamkniętych. Pasja instruktorska ujawniła się 6 lat temu.

 

Prowadzi zajęcia z dziećmi oraz z dorosłymi (taniec towarzyski, ladies styling, erotic/lap dance, sexy dance, burleska). Od 3 lat jest dyplomowanym oraz licencjonowanym Instruktorem Zumba®fitness, Zumba Sentao oraz Zumba Tonning.

 

Interesuje ją wszystko, co jest związane z tańcem - muzyka oraz różne formy taneczne.

 

AGATA WOŹNICKA

.

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Fizjoterapeuta, Instruktor fitness,trener tenisa ziemnego, trener trx, narciarstwa,  instruktor Pole dance i wielu innych dyscyplin sportowych.  Specjalizuje się w treningach prozdrowotnych i wydolnosciowych.  Na zajęciach prozdrowotnych koncentruje się na dolegliwościach związanych z narządem ruchu. Na zajęciach wzmacniających kreatywnie wykorzystuje elementy treningu funkcjonalnego oraz stabilizacyjnego Praca z ludźmi to dla niej ogromna przyjemność, a uśmiech na twarzach uczestników zajęć sprawia jej dużo radości. Podczas swoich zajęć zwraca uwagę na bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń.

Moja pasja jest sport i rehabilitacja  uwielbiam pomagać ludziom' pamiętajac o tym ze w zdrowym ciele zdrowy duch :)

 

RENATA MISZEWSKA

Power Joga

W jodze zakochałam się wiele lat temu. Zawsze w moim życiu towarzyszył mi sport i cały czas szukałam nowych form ruchu. Trafiłam na jogę, która przynosiła mi wszystkie zamierzone efekty: wzmacniala ciało, budowała siłę, przynosiła elastyczność, bardzo poprawiala postawę oraz samopoczucie :). Z czasem okazało się, że joga daje znacznie więcej: spokojny umysł, uważność, świadomość, mądrość. Dlatego joga już nie jest dla mnie tylko formą ruchu, a ścieżką życiową.

 

Wiem, że joga zostanie ze mną do końca mojego życia, cały czas chcę się rozwijać dla siebie i dla Was.

Mojemu sercu najbliższa jest Vinyasa joga ze względu na kreatywność sekwencji :). Kursy instuktorskie zrobiłam u nauczycieli właśnie tego stylu. Uwielbiam uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach. Obecnie uczę się Ashtanga jogi. Moją pasją jest tworzenie biżuterii z kamieni szlachetnych oraz Ajurweda. W przyszłości planuję zawsze uczyć się czegoś nowego (pozostając wierna jodze! :) ).

 

EWA SZCZEPAŃSKA

Pilates

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej, instruktorka fitness z 16 letnim doświadczeniem. Ulubione formy to Pilates i taniec.

Kontakt

Dojazd:

DOJAZD TRAMWAJAMI : 6, 28, 33, 40, 76.

DOJAZD AUTOBUSAMI : 112, 114, 184.

Adres:

Aleja Władysława Reymonta 12,

05-075 Warszawa

Otwarte: 
Pn-Pt  7.00 - 22.30

Sb-Nd 9:00 - 18.00

 

fitnessland.waszawa@gmail.com

facebook.com/twerkout.pl.domi

Telefon:

+48 22 663 78 02